O Nas

Entradacasa zajmuje się kompleksową obsługą Klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości w Hiszpanii. Jesteśmy częścią grupy CIRCA Grupo Inmobiliario. Naszym celem jest promowanie najlepszych ofert i bezpieczne poprowadzenie transakcji w profesjonalnej atmosferze. Klienci są traktowani z pełną uwagą i poszanowaniem dyskrecji.

Do współpracy mamy najlepszych w tej branży partnerów na rynku hiszpańskim z wieloletnim doświadczeniem, znajomością prawa, procedur i regionów Hiszpanii. Dla Państwa to gwarant bezpieczeństwa, profesjonalizmu i najlepszych ofert sprawdzonych pod względem prawnym i formalnym.

Klienci z Polski mają zagwarantowany komfort obsługi w języku polskim na miejscu w Hiszpanii.

Nasi hiszpańscy partnerzy codziennie szukają nowych atrakcyjnych nieruchomości i prezentują je Państwu a wybrane nieruchomość z przedstawionej oferty zaprezentowane będą na spotkaniu w trakcie wizyty w Hiszpanii.

Nasi partnerzy udzielą kompleksowego wsparcia w trakcie całego proces zakupu we wszystkich czynnościach cywilnych i prawnych. Od powitania i bezpłatnego odbioru z lotniska, przez prezentację i wizytację na nieruchomości, po przygotowanie i tłumaczenie dokumentów oraz rezerwację nieruchomości, kredyt bankowy i akt notarialny przeniesienia własności.

Decydując się na zakup nieruchomości przy naszej pomocy Klienci mają zagwarantowane wsparcie posprzedażowe, które nie jest standardem we wszystkich biurach.

Nasi partnerzy na miejscu będą z Państwem nie tylko do czasu zakupu ale i przy „uruchamianiu” nieruchomości do funkcjonowania, udzielą pomocy w odnalezieniu się w realiach hiszpańskiego prawa, podatków, udzielą cennych porad.

Dla zainteresowanych Klientów jest opcja dalszej współpracy przy wynajmie zakupionej nieruchomości. Obsługa domu czy apartamentu w procesie wynajmu przez przygotowanie nieruchomości w zakresie sprzątania i zakwaterowania najemców.