Loading map...

Residencial Amelie

Costa Blanca, Murcja,
Spain
88,000€ Oferty sprzedaży
Apartament
  • 999+
  • 0
  • 2-3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • od 71 do 96 sq m

Description

Nowe apartamenty na sprzedaż w inwestycji Residencial Amelie w Murcia w provincja Murcia.

Apartamentowiec Amelie znajduje się w pobliżu „Avenida Ronda Sur”, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Nieruchomość z bardzo dobrym przeznaczeniem pod własne potrzeby mieszkaniowe dla osób, które przenoszą się ze swoim życie do Hiszpanii. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura usługowo-handlowa, szkoły, ośrodek zdrowia i szpital. Po drugiej stronie ulicy znajduje centrum handlowe. Wygodny dojazd do centrum miasta do 20min. komunikacją miejską.

Residencial Amelie to trzy budynki na zamkniętym terenie z miejscami do wypoczynku i rekreacji. Na poziomie minus jeden hala garażowa, w której znajdują się również komórki lokatorskie.

Apartamenty o powierzchni 75 do 96m2 z 2 i 3 sypialniami z 2 łazienkami. Apartamenty na ostatnim piętrz z przestronnym tarasem solarnym 71 do 83 m2
z 2 sypialniami i 2 łazienkami.

Na terenie ogrodzonego kompleksu:

  • basen dla dorosłych,
  • drugi basen dla dzieci,
  • miejsca do zabawy i rekreacji.

Apartamenty nowe gotowe do wprowadzenia się w stanie deweloperskim
( podłogi, szafy wnękowe, kuchnia wyposażona w meble, łazienki w stanie urządzonym z rozprowadzeniem pod centralną klimatyzację). Meble ruchome są w opcji za dopłatą, które po wybraniu modeli zrealizuje dostawą deweloper.

Najbliższe lotniska:

Alicante – 77km

Murcja – 47km

Dworzec kolejowy:

Murcia – 1,5km

Autobus:

Dworzec – 2,2km.

Ceny dostępnych ostatnich apartamentów zaczynają się od 88.000€ do 128.000€ netto. Apartamenty na ostatnim piętrze z tarasem od 144.000€ do 174.000€ netto. W cenie apartamentu nie jest wliczone miejsce w garażu. Można je dokupić w cenie 12.000€ netto. Do ceny należy doliczyć podatek VAT 21% za garaż i 10% od apartamentu.

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego? Nasi hiszpańscy partnerzy zrobią wszystkie niezbędne formalności.

NOTA PRAWNA: Informacje dotyczące opisu oferty podane są przez dewelopera, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Zdjęcia, wizualizacje, znaki handlowe stanowią własność dewelopera. Zakaz rozpowszechniania bez zgody dewelopera.